string(2) "uk"

Альтанки з дерева для дачі

У цій категорії немає товарів.


Багато городян люблять проводити вихідні та відпустку за містом. Для того, щоб сховатися від пекучого сонця на дачі і відмінно провести час, ландшафтні дизайнери рекомендують використовувати дерев'яні альтанки. Це екологічний матеріал, який досить міцний, довговічний, гіпоалергенний. Найчастіше, альтанки для дачі виробляють з твердих порід дерев: бука, модрини, дуба, іноді сосни. Щоб конструкція не прогнила і не відволожилася, застосовують дошки і бруси, оброблені спеціальними антисептиками проти вологи і комах.

Якою повинна бути альтанка з дерева?

Альтанка з дерева може мати найрізноманітніші форми і призначення:

  • чотири-;
  • шести-;
  • восьмигранна;
  • дерев'яний будиночок;
  • тераса;
  • дитяча ротонда;
  • дачні;
  • садові;
  • альтанка.

Також, є деякі незвичайні моделі: зі зрубу, з солом'яною стріхою з печами і барбекю. Інтернет-магазин СітіПаркінг пропонує великий вибір різноманітних дачних будівель в Україні, які можна купити недорого на сайті. Чотиригранна альтанка з дерева має прямі кути між сторонами, її фігура-основа - прямокутник. Найчастіше подібні моделі стаціонарні, нагадують прилеглі будівлі і інші дачні споруди.

Шестигранний спорудження містить в основі шестигранник, який може бути вписаний в коло. Це більш оригінальний варіант, який можна побудувати як альтанку, повністю відкриту, легку конструкцію. Восьмигранні і шестигранні садові альтанки схожі. Крім дерев'яних варіантів, наша фірма пропонує альтанки з металу за відмінною ціною.

Різновиди дачних альтанок з дерева

Всі дачні споруди можна розділити на три типи: закриті, відкриті і комбіновані. Відкриті застосовуються як суто річний затишний варіант, який здатний захистити від спекотного сонця і середніх опадів.

Якщо ж ви любите проводити час за містом і восени, рекомендуємо звернути увагу на закриті - утеплені варіанти. Вони підійдуть для посиденьок аж до перших заморозків, тому що здатні захищати від холоду, дощу, і навіть першого снігу! Комбіновані споруди - це не зовсім альтанки, скоріше, своєрідні дачні будиночки. Такий варіант зручний як для невеликої кількості людей, так і для величезної компанії. Купити альтанку високої якості в Україні за прийнятною ціною, реально на сайті нашого магазину.