string(2) "uk"

Гірки дитячі

Гірки для дітей також користуються популярністю серед малюків та їхніх батьків. Якщо раніше вони виготовлялися з металу і були незручними, то сьогодні виробники на прикладі «Сітіпаркінг» виготовляють гірки з полімерної основи. Вона більш пластична і безпечна для малюка. У доповненні гірки мають різноманітні форми і висоту, залежно від віку та інтересів. На майданчику можуть встановлювати і закриті гірки, де дитина проїжджає через коротку трубу.
Виробники пропонують десятки варіацій різних кольорів і габаритів гірок. Представлені, як окремо стоячі моделі, так і інтегровані в комплекси разом з гойдалками, проходами, перешкодами і канатними драбинами.

Сортувати:
На сторінці:
Гірка Зайчик

Розміри, см: Ш:90 В:115 Д:180 4 455 грн.
Гірочка пластикова мала

Розміри, см: Ш:50 В:100 Д:110 2 500 грн.

Улюблене місце забави для маленьких непосид це, звичайно ж, дитячі гірки на майданчиках. Більшість подібних конструкцій сучасного зразка зроблені з пластика, чому саме пластик? Даний матеріал відрізняється підвищеними показниками безпеки. Легкий удар на металевій конструкції обов'язково обернеться плачем, а може і травмою, в той час як удар об пластик може бути зовсім невідчутний. Взимку дитячі майданчики з металу практично не використовують, так як вони дуже холодні, на їх поверхні часто утворюється лід. Інша справа - пластик, до того ж за ним просто доглядати, він не схильний до перепадів температури, а колір тривалий час залишається таким же соковитим і яскравим.

Основний критерій, за яким розрізняють дитячі гірки для вулиці (ціна залежить від складності конструкції) це висота:

  • Для малюків до 3 років (висота 90 см).
  • До 6 років (висота 120 см).
  • До 12 років (висота 150 см).

Дитячі пластикові гірки

У каталозі представленої продукції ви знайдете дитячі ігрові гірки з металевим каркасом, закритим вологостійкою фанерою. Скат виготовляють з нержавіючої сталі, застосовуваної в харчовій промисловості, металеві поверхні покриті полімерною плівкою, що запобігає корозії. А дерев'яні деталі, покриті фарбами на водній основі, стійкі до ультрафіолету, що запобігає їх вигоряння на сонці і гарантує стійкість до вологи та інших несприятливих погодних умов. Дитяча гірка - це один з основних елементів, навколо якого зосереджені дитячі забави на майданчику. Однак якщо на майданчику тільки гірка дитяча пластикова, то незабаром дитині набридне одноманітна гра. Тому ігрові комплекси включають в себе турніки, гойдалки та ін. Таке поєднання не тільки урізноманітнює дозвілля маленького непосиди, але стане корисним і розвиває для фізичного здоров'я.

Купити дитячі ігрові гірки в Україні?

Представлені в нашому каталозі турніки, пісочниці гірки, гойдалки дитячі, виготовлені з натурального дерева, харчової нержавіючої сталі і гладкого нетоксичного пластика. Всі елементи корпусу з'єднані надійними болтами, ретельно продумана конструкція повністю виключає гострі кути і маленькі отвори, які можуть травмувати дитину. Всі дитячі гірки пластикові та гойдалки пройшли тестування, відповідають параметрам безпечно і мають необхідні сертифікати. За дизайном дитячі гірки можуть бути самими різними, особливо, якщо майданчик побудована за принципом казкового містечка, то конструкція у вигляді корабля, хатинки на курячих ніжках, будиночка буде дуже доречна і здивує малюка. Однак жоден виробник не ставити красу і дизайн на перше місце в збиток безпеки. Всі сучасні гірки дитячі, купити які можна на нашому сайті, мають бортики і інші елементи, що забезпечують безпеку і контроль ковзання.