string(2) "uk"

Інклюзивні дитячі майданчики

Від ігрових елементів і гойдалок, до сучасних ігрових комплексів і майданчиків для дітей з обмеженими можливостями.

У цій категорії немає товарів.


Майданчики для дітей з обмеженими можливостями

Часто потреби дітей інвалідів не беруться в розрахунок при облаштуванні майданчиків в громадських місцях або у дворах житлових комплексів. В Україні не так багато компаній, які розробляють і встановлюють спортивні майданчики і дитячі майданчики для інвалідів. Одна з них - «Сітіпаркінг», яка пропонує унікальні рішення облаштування ігрових для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Головне завдання команди - спроектувати інклюзивні дитячі майданчики таким чином, щоб всі діти могли отримувати на них яскраві емоції і повноцінно сприймати оточення.

Ігрові конструкції для дітей зі слабким рівнем зору

Дитячі майданчики для дітей з обмеженими можливостями тепер доступні навіть тим, хто погано бачить або не бачить зовсім. У компанії «Сітіпаркінг» пропонують встановити спеціальні конструкції в формі тварин або інших елементів, які доповнені контактними виступами. За спеціальним формам при тактильному відчутті хлопчик чи дівчинка розпізнають фігуру і вивчають її, не відчуваючи себе обмежено.

Гойдалки для дітей з інвалідністю

Всілякі гойдалки, каруселі, балансири і навіть вуличні батути тепер можуть бути виконані для дітей інвалідів. Наприклад, ігрові гойдалки можуть бути виконані з майданчиком під закріплення інвалідного візка. Або ж їх обладнають збільшеними сидіннями зі спинкою і ременями безпеки для фіксації тіла.

Ігровий комплекс тепер може бути доступний для дітей в інвалідному кріслі. Пісочниці, гойдалки на пружині, карусель і інші розважальні елементи можуть оснащуватися спеціальним заїздом з низьким рівнем підлоги для коляски.

Окремої уваги удостоєні конструкції для реабілітації. Вони є основою для тренування і розвитку вестибулярного апарату, для поліпшення рухів і рухового функціоналу тіла дитини. Важливо, що всі комплекси оснащені пандусами, а їх конструкція продумана і розроблена за участю педіатрів реабілітологів.

Всі розуміють, що у дітей можуть бути обмеження в русі різних частин тіла. У кого-то погано функціонують руки, а хтось не може самостійно пересуватися на ногах. На сучасній майданчику доступні елементи для розвитку м'язів рук і ніг, а також для зміцнення спинних м'язів.