string(2) "uk"

Штучне покриття 490A

  • Артикул:  490A
  • Розміри: 400 см

505 грн.
Кількість:

Доставка
ІНТАЙМ

За тарифами вантажоперевізника

АВТОЛЮКС

За тарифами вантажоперевізника

НОВА ПОШТА

За тарифами вантажоперевізника

Самовивіз

Безкоштовно

Скачать каталог

Штучна трава підрозділяється на спортивну штучної траву і ландшафтну штучну траву. Різниця між цими видами позначається в щільності ворсу трави і способі укладання штучного газону, а також в інтенсивності використання.

Газони з декоративною штучної трави дуже часто використовуються при ландшафтному дизайні. Також декоративну штучну траву часто використовують як оздоблювальний матеріал для "озеленення" терас, балконів, для декорування архітектурних форм і т.д. Часто штучної трави можна зустріти в якості матеріалу для оформлення стендів бутиків, салонів, магазинів, а також в декоруванні інтер'єрів ресторанів і розважальних закладів.

Ландшафтну штучну траву рекомендується використовувати в якості основного підлогового покриття на дитячих майданчиках. Крім естетичного зовнішнього вигляду газону, штучна трава зменшує травмоопасность при падіннях. Ландшафтне штучне покриття під дитячі ігрові майданчики складається з чотирьох кольорового (червоного, жовтого, синього, фіолетового). Його ширина становить 4 метри, кожен колір по 1 метру.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!