string(2) "uk"

Гойдалки на пружині

Сортувати:
На сторінці:
Гойдалка на пружині Літак

Розміри, см: Ш:25 В:80 Д:75 9 000 грн.
Гойдалка на пружині Машинка

Розміри, см: Ш:36 В:70 Д:65 9 000 грн.
Гойдалка на пружині Мотоцикл

Розміри, см: Ш:25 В:80 Д:72 9 000 грн.

Гойдалки на пружині є розважальну дитячу конструкцію, в основі якої - пластикове або дерев'яне сидіння-балансир на металевій пружині. Проекти дитячих розважальних центрів часто включають в себе подібне обладнання для дітей. Воно розвиває моторику тіла і покращує здатність дитини самостійно утримувати рівновагу.

Наша компанія «Сітіпаркінг» проектує і обладнає ігрові та спортивні майданчики для парків, заміських будинків, житлових комплексів і суспільних місць. Представлені в асортименті дитячі гойдалки на пружині і інше розважальне обладнання для майданчиків відповідає суворим нормам безпеки і якості. Власне виробництво і інженерний відділ дозволяють реалізовувати базові або індивідуальні дитячі гойдалки і каруселі за доступною ціною.

Особливість сучасних гойдалок на пружині

Гойдалка на пружині може мати такі форми:

  • Автомобіля;
  • Тварини;
  • Рослини;
  • Сонця або іншого природного елемента;
  • Героя мультфільмів.

Купити гойдалку на пружині можна на одного або на двох дітей. Це зручно, коли мова йде про обладнання повноцінного ігрового майданчика у дворі багатоквартирного будинку. Зверніть увагу, що велика частина подібних гойдалок розраховане на дітей до 7 років. Але виробничі потужності дозволяють підібрати індивідуальні характеристики (наприклад, для дитини до 9 років).

Запорука якості та безпеки гойдалки на пружині

Зручно, що ігрові елементи поставляються від виробника з можливістю монтажу або з деталізованою інструкцією для самостійної установки. При проектуванні кожної гойдалки враховуються експлуатаційні умови, включаючи потенційну навантаження, анатомічні особливості тіла дитини, різні погодні умови тощо.

Конструкція ігрових пружинних гойдалок досить проста. Сидіння обов'язково оснащено поручнями або ручками, за які малюк повинен триматися під час ігор. Для декоративного оформлення використовується яскрава фарба для дерева або пластика, в залежності від матеріалу виготовлення. Спеціальне покриття не вигоряє під дією сонячних променів і зберігає свій зовнішній вигляд довгі роки.

Придбати пружинні гойдалки можна за лояльною ціною приватним особам, представникам громадських організацій і підприємцям. Поставляється ігрове обладнання в одиничних екземплярах або в зборі з іншими елементами для цілих майданчиків.