string(2) "uk"

Дитячі гойдалки


Сортувати:
На сторінці:
Гойдалки з гіркою

Розміри, см: Ш:200 В:210 Д:600 60 048 грн.
Гойдалка Гніздо подвійна

Розміри, см: Ш:70 В:200 Д:400 42 198 грн.

Чи не описати словами радість польоту, яку відчувають діти, катаючись на гойдалці. Напевно, немає на світі дитини, яка б не любила парити в повітрі, приємно погойдуватися, і відчувати приємний вітерець в волоссі. Змінюючи рухливі ігри, таким чином, діти розслабляються і відпочивають.Неможливо уявити двір будинку, школи, дитячого садка без гойдалки. Сьогодні дитячі гойдалки купити може кожен охочий, забезпечивши своїй дитині веселе і радісне проведення часу на свіжому повітрі. Незалежно від мети покупки і призначення конструкції наша компанія CityParking пропонує виключно якісні гойдалки для дітей від відомих виробників, що заслужили довіру багатьох споживачів.

Сучаcні та різноманітні гойдалки для дітей

Найбільшою міцністю володіють металеві конструкції, вони призначені для багаторічного використання найактивнішими хлопцями. Сучасні конструкції значно відрізняються від однотипних великовагових зразків, які наповнювали двори ще кілька десятиліть тому. Сьогодні вибір дитячого ігрового обладнання просто величезний, безпечні сидіння забезпечують комфорт під час катання, а яскравий дизайн привертає увагу дитини і стає справжньою окрасою території. Яскраві і неабиякі форми привертають дітей, а надійність і якість гарантують безопасность.Помімо ігровий функції дитячі каруселі виконують і інші найважливіші завдання необхідні для повноцінного розвитку маленького організму:

  • Зміцнюють м'язи спини, ніг рук, черевного пресса.
  • Способствуют правильному розвитку осанкі.
  • Успокаівающее діють на нервову сістему.
  • Укрепляют і розвивають вестибулярний аппарат.
  • Развівают просторове відчуття.

Вуличні гойдалки для вашої дитини

Придбати гойдалки не складе труднощів, до того ж більшість моделей підходять для діток різного віку. Багато батьків бажають урізноманітнити дитяче дозвілля, найкращим рішенням буде купити гойдалки для дачі. Виготовлені з міцних і надійних матеріалів із застосуванням нових технологій вони довго будуть радувати маленького непосиду. Погодьтеся, приємно відпочити з кухлем гарячого чаю або поговорити з сусідкою про життя, поки діти розважаються. Для діток від 1 рочки краще взяти підвісні гойдалки зі спинкою і перегородкою для ніг. Для карапузів у віці до 1 рочки також можна купити гойдалки з бруса недорого, вони мають сидіння у формі люльки з високими бортиками. Такі особливості конструкції захищають дітей від падіння. Бажаючи придбати гойдалки, обов'язково орієнтуйтеся на вік малюка, від цього багато в чому залежить вибір моделі і її експлуатація.