string(2) "uk"

Рекомендації по догляду за дитячим майданчиком взимку

З приходом зимового сезону важливо приділяти пильну увагу конструкціям, що знаходяться на території відкритої дитячого майданчика, щоб вони змогли залишитися в робочому стані після закінчення холодів. Випав сніг, підвищення вологості повітря і настали заморозки негативно відбиваються на ігрових елементах, а тому слід обов'язково дотримуватися рекомендацій щодо догляду за ними.

Рекомендації щодо догляду за ігровим обладнанням

Щоб дитячі зони для ігор на вулиці тривалий час залишалися в робочому стані і характеризувалися високим ступенем безпеки, слід забезпечити їм пильний догляд. Особливо це актуально взимку, коли встановлене на майданчику обладнання піддається негативному впливу численних зовнішніх чинників.

Обов'язково потрібно проводити регулярну діагностику всіх видів атракціонів, щоб мати можливість вчасно виявити несправності й усунути їх до початку активного відвідування ігрових зон дітьми з приходом весни. При візуальному огляді слід максимально ретельно переглянути деталі і комплектуючі конструкцій, встановлених на майданчику. Потім потрібно в обов'язковому порядку перевірити їх працездатність. Якщо вдалося виявити пошкоджені елементи, слід зайнятися ремонтом або замінити їх новими предметами.

Заходи по грамотному догляду за конструкціями

Правильний догляд за ігровим обладнанням на відкритій території неодмінно повинен включати в себе дотримання ряду дій, які спрямовані на збереження функціональності всіх елементів. Відмінний результат може бути отриманий в ході регулярного здійснення таких корисних заходів як:

  • змітання снігу з поверхонь за допомогою віника і усунення крижаної кірки із застосуванням спеціального скребка;
  • змазування рухомих елементів конструкцій;
  • накривання грального обладнання міцними чохлами з брезенту;
  • обробка дерев'яних предметів особливими просоченнями.

    Однак будь-які дії, спрямовані на турботу про конструкції, принесуть благотворний результат тільки за умови того, що розробник створив ігрові елементи з якісних матеріалів, які мають стійкість перед корозією. Тоді всі заходи по догляду за встановленим на вулиці обладнанням, яке наповнює дитячий майданчик незалежно від її розміру, пройдуть максимально успішно.