string(2) "uk"

Канатні комплекси

Сортувати:
На сторінці:

Канатні комплекси

Канатні комплекси являють собою зону, в якій на металеві каркаси різної конфігурації натягнуті міцні канати. Діти різного віку можуть лазити по ним, покращуючи моторику тіла і інші навички. Подібні ігрові лабіринти з канатів знадобляться в майбутньому для туристичної та іншої активної діяльності. Хлопчикам і дівчаткам цікаво підкорювати канатні містечка, які представляють собою всілякі перешкоди. Для дітей кожної вікової групи представлені різні комплекси і доповнення до них. Такі зони можуть доповнюватися гойдалками, гірками з будиночком або гімнастичними тренажерами. Для малюків у віці до 6 років канатний комплекс буде оснащений простими лабіринтами без складних фігур, з підвищеними вимогами до безпеки. А більш дорослим дітям сподобаються канатні зони зі складними футуристичними фігурами і перешкодами.

Спеціальний комбінований канат для ігрових зон

Виробники подбали про те, щоб дитячі майданчики з канатними зонами були оснащені сучасними технологічними рішеннями. Канат для лазіння повністю безпечний для дітей і дорослих. Він являє собою металеві міцні жили, вплетені в синтетичні волокна. Зовні це виглядає, як потовщена мотузка. Але внутрішня металева основа не дозволяє сітці розтягуватися, втрачати форму і, тим більше, рватися під навантаженням. У кожній секції є власна граничне навантаження. Але зазвичай показник становить понад 300 кілограм. Тому батьки можуть не хвилюватися за безпеку дітей, що відпочивають в канатної ігровій зоні.

Які переваги має канат, який використовується в дитячих канатних комплексах:

  • Металеві жили роблять його дуже міцним на розрив;
  • Синтетична обплетення і використання оцинкованого металу всередині захищають канат від згубного впливу зовнішнього середовища;
  • Яскравий і насичений колір довго зберігається навіть при впливі прямих сонячних променів;
  • Обшивка не стирається при постійних навантаженнях.

Подібні елементи для канатних майданчиків виробляються на сучасному обладнанні. Один з лідерів в сфері виготовлення дитячих комплексів, компанія «Сітіпаркінг», застосовує спеціальну технологію монтажу канатів на металеву раму. Завдяки цьому сітка утримується міцно, що не провисаючи навіть при максимальному навантаженні.