string(2) "uk"

Карусель дитяча

Сортувати:
На сторінці:
Карусель на одного Пластик

Розміри, см: Ш:50 В:60 Д:60 9 300 грн.
Карусель пластикова

Розміри, см: Ш:120 В:110 Д:120 22 398 грн.
Карусель на одного Сітка

Розміри, см: Ш:60 В:50 Д:60 10 248 грн.
Карусель DBX017

Розміри, см: Ш:160 В:120 Д:0 34 788 грн.
Карусель пластикова нова

Розміри, см: Ш:160 В:110 Д:160 42 900 грн.
Карусель на 6 місць

Розміри, см: Ш:150 В:80 Д:0 19 962 грн.
Карусель Веселка

Розміри, см: Ш:150 В:70 Д:0 21 408 грн.

Дитячі каруселі - це не тільки обертові конструкції, розташовані в ігрових зонах, як ми звикли вважати. Сучасні технології дозволяють розробляти і встановлювати дитячі каруселі різного типу для розваг і розвитку моторики тіла. Це весело, так як дитячі спортивні майданчики та ігрові зони доповнені каруселями з яскравим декоруванням і в кольоровому забарвленні. Елементи конструкцій можуть бути виконані у формі рослин, тварин або героїв мультфільмів. За рахунок цього дитячі каруселі для вулиці привабливі для малюків у віці до 10 років.

Сучасні і яскраві моделі карусель

Наша компанія надає можливість купити карусель для дитячого майданчика за лояльною ціною, в базовому виконанні або за унікальним проектом. Устаткування розробляється для всіх типів ігрових майданчиків, включаючи громадські, комерційні та приватні зони. Крім цього фахівцями «Сітіпаркінг» виготовляється і поставляється обладнання для ігрових видів спорту, гімнастичне конструкції, канатні гірки і вуличні тренажери для громадського користування.

Які бувають дитячі каруселі

Ігрові комплекси найчастіше доповнені такими видами карусель, як «Ромашка», «Вертушка», «Малюк», «Кураж», «Центрифуга» та інші. Крім цього майданчика доповнюються гойдалками, дитячими механічними доріжками для бігу, пісочницями та іншими елементами.
Каруселі діляться на наступні види:

  • Підвісні;
  • Підлогові на 2-4 людини;
  • Підлогові на 6-8 чоловік;
  • Мотузкові;
  • З штурвалом.

Конструкції розливаються зовнішнім виглядом і принципом дії. При цьому на одній ігровому майданчику може бути встановлено відразу кілька видів карусель, так як дітям подобається грати на будь-якому з таких елементів. Конструкції відрізняються і розмірами, і вартістю. Тому кожен може підібрати комплектацію і розмір відповідно до потенційної завантаженістю майданчики і вікової групи дітей.

Компанія «Сітіпаркінг» протягом усієї своєї діяльності займається продажем і монтажем дитячих майданчиків для парків, територій житлових комплексів, заміських будинків і спортивних комплексів.