string(2) "uk"

В Одеській області починають відкриватися багатофункціональні спортивні майданчики

Представлені тренажери і поля для різних ігор

Саме з приходом весни у більшості людей виникає бажання займатися спортом на відкритому повітрі. Тому спеціально для того, щоб будь-яка людина від малого до великого зміг здійснити подібне прагнення, недавно в Біляївці була презентована сучасна майданчик для занять спортом. Така споруда має все необхідне спортивне обладнання, щоб вправи приносили як задоволення, так і користь для кожного бажаючого. Завдяки цьому буде легко досягти поліпшень фізичної форми і напрацьовувати практичний досвід для встановлення нових рекордів.

На урочистому відкритті першої з 12 майданчиків для занять спортом були присутні місцеві жителі Біляївки і заступник голови ОДА Сергій Колебошин, які по достоїнству оцінили подарунок, наданий за ініціативою голови облдержадміністрації Максима Степанова. Ідея чиновника полягає в тому, щоб на території області стали з'являтися такі комплекси, де всі небайдужі до здорового способу життя люди зможуть знайти для себе заняття відповідно до власних здібностей незалежно від вікової категорії.

Споруджений комплекс обладнаний всім найнеобхіднішим для здійснення тренувань як самостійно, так і в групі однодумців. Тут розташовані такі зони як:

  • міні - футбольне поле;
  • баскетбольний майданчик;
  • місце для гри в волейбол.

Також додатково передбачені тренажери, тому тут доросле населення і навіть діти зможуть вдосталь потренуватися в будь-який час року абсолютно безкоштовно.

Де можна купити дитячі майданчики мультиспортивнихтипу?

Цілком можливо в своєму місті встановити чудові комплекси для занять всілякими видами спорту, не чекаючи рішення депутатів. Досить звернутися до майстрів компанії CITYPARKING, які спеціалізуються на розробці і облаштуванні універсальних майданчиків під ключ, що ідеально підходять для велнесса. Створені ними вуличні комплекси обладнуються волейбольними, тенісними стійками, воротами для футболу. Комплектація може змінюватися під індивідуальні проекти відповідно до побажань замовника, а також допускається можливість установки гірки для дітей, щоб активізувати рухливість малюків, в ігровій формі поліпшити якість життя і зробити заняття максимально цікавими.