string(2) "uk"

Основні вироби для парків: лавки

В процесі облаштування паркової зони важливо передбачити всі моменти для створення комфортної обстановки для відвідувачів. Крім продуманої естетичної складової у вигляді цікаво виглядають куточків, оформлених ландшафтним дизайнером, і висадки екзотичних сортів декоративних рослин, потрібно подбати про інші моменти. Необхідно грамотно розбити пішохідні доріжки, спланувати шляхи для велосипедистів, організувати спортивно-ігрові майданчики. При цьому в обов'язковому порядку слід облаштувати зону відпочинку.

Основні типи виробів для відпочинку в парку

Невід'ємним атрибутом будь-якого громадського парку, незалежно від поширеності території, є низка крамничок і всіляких лавок, розташованих уздовж облагороджених доріжок. Крім традиційних дерев'яних виробів на сьогоднішній день в парках можна побачити громіздкі кам'яні модифікації і металеві моделі.

При цьому все більшої популярності набуває садово-паркове обладнання комбінованого типу, яке виконано відразу з декількох міцних матеріалів. Найчастіше такі вироби відрізняються рядом особливостей:

  • наявність сталевих опор і каркаса;
  • металеві елементи покриті шаром порошкової фарби, володіє властивістю захисту від корозії;
  • сидіння з деревини оброблено спеціальним лаком або фарбою.

Незалежно від матеріалу, з якого створені лавочки і лавки, тільки якісні екземпляри матимуть чудові експлуатаційні характеристики, і прослужать тривалий термін.

Важливі моменти, що сприяють створенню затишної атмосфери

Крім того, що споруди для комфортного відпочинку в парку повинні бути міцними і відрізнятися безпекою конструкції, важливо, щоб вони були привабливими на вид. Тому лавки і лавки з кованими спинками, поручнями та опорами ідеально впишуться в атмосферу релаксу, дозволивши отримати порцію естетичної насолоди.
Щоб в парку з успіхом розмістилися всі без винятку бажаючі відпочити в процесі пішої прогулянки, буде потрібно встановити чималу кількість відповідних споруд. Однак обов'язково потрібно врахувати, що висота кожного встановленого вироби не повинна бути занадто значною, щоб уникнути виникнення різних незручностей.
Завершити ідеальну картину зможе лаконічна урна, яка обов'язково повинна бути встановлена ​​поруч з кожною лавкою.