string(2) "uk"

Особливості експлуатації гумового покриття для майданчиків

Гумове покриття сьогодні використовують для облаштування дитячих майданчиків. Воно запобігає травмуванню і амортизує при падіннях. Покриття стає все популярнішим, адже є найбільш безпечним і практичним з числа всіх існуючих варіантів. Але експлуатувати покриття необхідно відповідно до деякими правилами.

Як використовувати гумове покриття

Одне з головних переваг такого покриття - простий монтаж. А експлуатувати покриття можна тільки через 24 - 48 годин після укладання. Настільки завидними характеристиками не можуть похвалитися інші покриття.

Використовувати покриття можна для облаштування спортивних майданчиків, доріжок для бігу, дитячих ігрових майданчиків. Але щоб не зіпсувати покриття, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Покриття не витримає впливу автомобільного транспорту, мототранспорту та різного спортивного інвентарю.

  • Покриття можна пошкодити і взуттям з шипами.

  • У зимовий час не рекомендовано вдаватися до використання спецтехніки для очищення поверхні від снігу.

Якщо ці рекомендації дотримані, покриття прослужить довго.

Як доглядати за гумовим покриттям 

Але увагу також необхідно приділити і догляду за покриттям. При цьому дотримуйтесь наступних правил:

  • Щоб прибрати бруд, пил, використовуйте віник, при необхідності і можливості - пилосос.

  • Щоб усунути сліди від застояної дощової води, використовуйте мильну миючу рідину. Після миття поверхню буде виглядати акуратно і чисто.

  • Мінімум раз на рік необхідно генерально прибирати поверхню. Використовуйте для цього жорстку щітку. Заборонено використовувати вироби з металу. Домогтися ідеальної чистоти вам допоможе рідке мило.

Якщо ви будете дотримуватися рекомендацій щодо експлуатації покриття та догляду за ним, зможете продовжити термін використання покриття.

Характеристики гумового покриття для дитячих майданчиків

Гумове покриття, яке встановлюється на дитячих майданчиках, повинно відповідати найвищим стандартам безпеки. Тому варто бути максимально уважним при виборі відповідного вам варіанти. Варто віддавати перевагу покриттям, які виготовлені з екологічно безпечних матеріалів, які не провокують розвиток алергічних реакцій і є на всі сто відсотків безпечними для здоров'я людей.

На фізичні характеристики також звертайте увагу. Так, товщина повинна бути такою, щоб покриття було м'яким. Саме це дозволяє вберегти малюка від травм під час падінь.

Наша компанія пропонує вам якісні покриття, які ідеально підходять як для дитячих, так і для спортивних майданчиків. Вартість таких покриттів є доступною.

Ви також можете отримати детальну консультацію і відповіді на всі ваші запитання, якщо зателефонуйте нашим менеджерам.