string(2) "uk"

Дитячі пісочниці

Сортувати:
На сторінці:

Пісочниці: Купити за прийнятною ціною

Сучасні батьки намагаються організувати комфортний дозвілля для своїх малюків, тому дитячий майданчик намагаються організувати грамотно і безпечно. Щоб малюку на свіжому повітрі було цікаво проводити час, допоможе дерев'яна пісочниця. Тепер будувати вежі і пасочки з піску одне задоволення! Адже борти не дозволяють піску розсипатися, а всілякі моделі виробів перетворюють гру в захоплюючу казку. Пластикова модель може бути виготовлена ​​будь-якого кольору і об'єму. Для діток молодшого віку можна підібрати у вигляді тварини, а для старших дітей - у вигляді великого парусника. З нашим асортиментом можна легко підібрати потрібний варіант.

Пісочниці з дерева: Переваги

Сучасні технології обробки деревини дають можливість збільшити експлуатаційний ресурс виробів. Моделі з дерева, які найбільш екологічні, можна придбати в Києві у нас.Ізделія просочуються спеціальниим речовиною і фарбуються фарбами, що не містять токсичних речовин. Це дозволяє захистити пісочницю від впливу навколишнього середовища і механічних пошкоджень.

Бортики пісочниці з дерева широкі. Вони мають закруглену крайку. В цілому, конструкція надійна, міцна і безпечна, здатна витримувати динамічні навантаження.

Україна пропонує багатий вибір різних форм: кораблі, машини, паровози і інші. Гра на свіжому повітрі сприяє розвитку уяви, фізичним навичкам, комунікативним здібностям і зміцненню імунітету. Малюки, які грають лопаткою в піску, раніше вчаться правильно тримати ложку. Створіть правильні умови для формування гармонійно розвиненої особистості. Для цього зв'язуйтеся з нашими менеджерами зручним способом: надамо детальну консультацію по кожній цікавить позиції.