string(2) "uk"

Пластикові ігрові майданчики для дітей

Дитячі ігрові майданчики із пластику набирають все більшої популярності. Вони є альтернативою дерев'яним спорудам і металевим спортивним і ігровим конструкціям. Пластик - це матеріал, який не підвладний негативному впливу навколишнього середовища. Дощ, сонячні промені, опади, мороз - ніщо з цього не скорочує термін служби якісних ігрових майданчиків з щільного захищеного полімеру.

Висока якість пластикових ігрових майданчиків для дітей

Але далеко не всі пластикові будиночки, гірки та гойдалки витримують довговічну вуличну експлуатацію. Тільки перевірені вітчизняні виробники надають широкий асортимент виробів для організації дитячих зон в громадських місцях і на приватних зонах. Щоб купити пластикову гірку, будиночки або гойдалки з полімерів, не прогадав з якістю, варто зажадати у продавця сертифікат відповідної якості. Завдяки цьому можна бути впевненим в тому, що готова продукція буде екологічно чистою, що відповідає нормам СНД і Європейського Союзу.

З чого складаються пластикові майданчики для дітей

Сучасні ігрові зони можуть складатися з різних елементів:

 • гойдалки;
 • горки;
 • драбинки;
 • лабіринти;
 • мультикомплекс;
 • Столи і лавки;
 • Тунелі.

З цих елементів можна складати різні проекти дитячих майданчиків за розміром і призначенням. Тому їх купують і для установки у дворі заміського будинку, і для створення цілого ігрового парку в громадському місці.

Перевага пластикових дитячих майданчиків

Ті, хто вже мав справу з ігровими зонами з якісного полімеру, відзначають наступні переваги:

 • Легкість і спрощений монтаж конструкцій;
 • Можливість комбінувати різні елементи для створення дитячого майданчика потрібного розміру і параметрів;
 • Яскравість і простота унікальною ігровий стилізації;
 • Стійкість до всіх зовнішніх чинників (погодні умови не завдають шкоди матеріалу).

За міцність полімерних виробів відповідає виробник, який використовує не просту пластмасу. Матеріал доповнюється спеціальними домішками, які не дозволяють поверхням вигоряти під впливом сонця, і стає крихкими. Тому кожен ігровий елемент стійко переносить експлуатацію в зимовий і літній час без обмежень по терміну служби. А за рахунок еластичності підвищується ступінь безпеки. Діти не зможуть розбити пластикове виріб, так як матеріал пластичний він амортизує, не дозволяючи отримувати травми при дотриманні техніки безпеки.

Вибір на пластикові моделі ігрових конструкцій обумовлений і простотою подальшого догляду. Вироби не вимагають періодичного фарбування, на відміну від дерев'яних елементів. Вони не змінюють форму, не піддаються усадці. А їх привабливий зовнішній вигляд зберігається протягом багатьох років, що підтверджено практикою. Полімер ще і гігієнічний. Його не потрібно вимивати, так як на поверхні не скупчується грибок при високій вологості або інші небезпечні елементи.

І найголовніша перевага це доступна ціна. Навіть найякісніший полімерний матеріал буде доступніше дерева або металу. Тому пластикові гірки, які не поступаються за якості та тривалості аналогам з іншого матеріалу, залишаються на піку популярності.

Інтернет-магазин постійно розширює асортимент виробів від виробника, що дозволить зібрати оптимальну конструкцію для дітей різних вікових груп. Підходять пластикові дитячі майданчики для хлопчиків і дівчаток у віці від 1 року. Такі моделі схвалені не тільки на території України, а й в Європейському Союзі.