string(2) "uk"

Гумова плитка для дитячих майданчиків

Сортувати:
На сторінці:
Гумова плитка Тар Тан

Розміри, см: Ш:50 В:30 Д:50 630 грн.

Вулична гумова плитка - це універсальне екологічно чисте покриття, яке використовується для дитячих майданчиків, дворових доріжок і спортивного покриття.Подібна плитка забезпечує м'якість підлогового підстави, тому перебувати на ньому безпечно дітям і дорослим. І навіть падіння з висоти власного зросту не приведе ні до травм. Сьогодні м'яке покриття на підлогу «Єва» та інші формати плитки є необхідними для облаштування зон активних ігор. У Європі вже давно всі проекти дитячих розважальних центрів і спортивних майданчиків включають в себе спеціальне гумове покриття.

Компанія «Сітіпаркінг» надає можливість купити гумову плитку для спортивних залів, відкритих комплексів, дитячих майданчиків і полів для вуличного футболу. Виробник займається розробкою, виробництвом і монтажем різних форматів пом'якшує покриття за лояльною ціною.

Чому гумова плитка стала використовуватися на дитячих майданчиках

В Україні найчастіше використовується м'яка плитка для дитячих майданчиків, так як індустрія вуличного спорту не так розвинена. На території нових житлових комплексів і парків уже облаштовують гумові покриття відповідно до державних стандартів, за аналогією з європейськими нормами.

Компанія «Сітіпаркінг» виробляє таке підлогове покриття різних кольорів і розмірів (наприклад, 1000х1000 міліметрів або 500 мм на 500 мм). Зручно, що зробити замовлення можна і в якості юридичного, і як фізична особа з будь-якою формою оплати.

Головне завдання для батьків - забезпечити своїм дітям найвищу ступінь безпеки. Гумова плитка для дитячих майданчиків є запорукою того, що навіть при падінні малюки не будуть отримувати травми і синці. Покриття не тільки пом'якшує падіння, але і підвищує зчеплення взуття і поверхнею. Так як основний матеріал виробництва - це гумова крихта вторинної переробки. Поверхня при цьому забарвлюється в будь-якої яскравий колір. В результаті цього м'яка плитка для дитячих майданчиків виключає накопичення дощової води в калюжах на території, де вона встелена. Вона ж дозволяє вирівняти поверхню і виключити накопичення вуличного бруду.

Вартість такої плитки порівняно нижче, ніж на якісну тротуарну плитку або інший матеріал. Тому його вигідніше укладати і в приватних, і в громадських місцях.