string(2) "uk"

Лави для відпочинку

Сортувати:
На сторінці:
Металева лавка

Розміри, см: Ш:42 В:55 Д:200 3 972 грн.
Металева лавка зі спинкою

Розміри, см: Ш:76 В:114 Д:200 6 713 грн.
Чавунна паркова лавка

Розміри, см: Ш:75 В:114 Д:180 12 000 грн.

Лави для відпочинку у двір і сад - незамінні меблі

Людям будь-якого віку подобається проводити час на вулиці, в парку. Як приємно сісти в тіні на лавочку з подругою, хлопцем, щоб просто поговорити і насолодитися погодою. Матусі ну ніяк не обійдуться без лавок, коли гуляють з малюками. Про бабусь, що сидять на лавочках біля будинку вже давно складають анекдоти. Лавочки для відпочинку можна зустріти як на дачі, так і в заміському саду. Купити лавки з дерева і іншу садові меблі в Україні, завдяки нашому магазину, можна за оптимальною ціною.

Вуличні лавочки виробляють з міцного високоякісного сировини. Меблі можуть бути різноманітних форм і призначень:

  • прості, різьблені, ковані;
  • зі спинками, без них;
  • паркові;
  • лавочки для дитячого садка;
  • зі столиками;
  • одно- і двосторонні.

Дерев'яні лавки - всім знайомий, екологічний варіант. Їх можна купити недорого в кожному меблевому центрі. Але якщо прикрасити подібну вуличну деталь різьбленими елементами, покрити лаком, вона буде виглядати зовсім інакше! Навіть звичайні паркові лавочки для відпочинку, виготовлені з дуба, що не мають спинки, набувають незвичайні форми, завдяки кованим деталей.
Сучасні конструкції, це, як правило, синтез матеріалів: металу, чавуну, дерева, іноді пластика. Такий підхід підвищує їх термін служби і розширює сферу застосування. Купити висококласну безпечну меблі у двір і сад, по добрій ціні, можна у нас в інтернет-магазині.