string(2) "uk"

Скільки піску потрібно в пісочницю


У всі часи саме пісочниця була і залишається улюбленим місцем для веселих забав діточок дошкільного, молодшого шкільного віку. Невід'ємна частина ігрової зони може мати різні розміри, всіляку комплектацію. Однак область всередині завжди повинна бути заповнена піском тільки чудової якості, адже саме м'який, чистий наповнювач без присутності зайвих домішок здатний принести максимум користі. Завдяки піску малюки в процесі цікавої гри розвивають дрібну моторику, фантазію, тренують посидючість, спритність, кмітливість. Незважаючи на велику кількість гаджетів, які доступні сучасним дітям, саме побудова пісочних замків, пасок викликає невимовний захват у кожного непосиди. Тому батькам важливо знати про те, скільки необхідно піску для наповнення корисного споруди і яка його вартість на сьогоднішній день.

Основні вимоги до дитячої пісочниці

Сьогодні у продажу доступні пісочниці для дітлахів, виконані з дерев'яних матеріалів і володіють простою конструкцією. Представлені також ексклюзивні модифікації з іншої технічної бази. Незалежно від того, з чого створено спорудження для забав, воно неодмінно повинно відповідати ключовим вимогам, щоб малюкам будь-якого віку було максимально комфортно там перебувати.

  1. Високий показник міцності - пісочниця повинна бути міцною, щоб уникнути появи тріщин, здатних привести до поломки споруди.
  2. Максимальний ступінь безпеки - відсутність гострих країв на всіх елементах сприятиме збереженню дітей.
  3. Екологічна чистота - матеріали, з яких виконано обладнання, обов'язково повинні бути якісними, не виділяють токсичних речовин.
  4. Привабливість оформлення - споруда повинна бути яскраво прикрашене, щоб привертати увагу малюків, розпалювати інтерес до знаходження в такому місці.

Важливо, щоб в пісочниці був насипаний якісний дрібний пісок, в якому будуть відсутні будь - які домішки, невеликі камені. Щоб знайти пісок, повністю відповідний високим вимогам, краще за все звертати увагу на той, який упакований в мішки. Зазвичай саме такий матеріал для наповнення попередньо очищений від всіляких шкідливих речовин і є безпечним для застосування.

Ідеальне співвідношення піску

Незважаючи на те, що сучасні пісочниці зустрічаються різноманітних форм і габаритів, існує загальне правило для наповнення таких периметрів піском. Будь-які подібні споруди повинні бути заповнені лише на 2/3 від загальної висоти будівлі. Щоб гарантовано не помилитися з кількістю необхідного піску, слід попередньо провести певні розрахунки. Знадобиться визначитися з питомою вагою матеріалу, який може бути 1500 кг / куб або 1700 кг / куб. Дорослій необхідно зайнятися виконанням додаткових розрахунків, щоб досягти точності:

  • розрахувати площа конструкції, помноживши ширину на показник довжини;
  • обчислити кубічні метри, перемножая площа на передбачувану висоту піску, перевівши показник з сантиметрів в метри.

Слід пам'ятати, що якщо планується здійснювати покупку піщаного наповнювача, упакованого в мішки - приблизний вага однієї тари зазвичай становить близько 50 кг. Якщо розділити показник кілограм, отриманий при множенні питомої ваги на кубічні метри, на середню вагу мішка, вийде точне число необхідної в конкретному випадку розфасовки. Такі дані допоможуть кожній дорослій людині грамотно підійти до питання придбання матеріалу.