string(2) "uk"

Спортивне покриття

Сортувати:
На сторінці:

До категорії специфічних матеріалів для обробки належить підлогове покриття для спортивних комплексів. Особливість таких полягає в тому, що вони повинні бути стійкі до активної експлуатації і мінімізувати можливі травмування в ході тренувань. Покриття для тренажерного залу підбирають з урахуванням таких аспектів:

  • специфіка приміщення;
  • ступінь зчеплення покриття з підошвою взуття;
  • стійкість до навантажень;
  • дизайн і кольорове виконання.

     Розрізняють універсальні покриття для спортзалу, які підходять для настилу в фітнес-центрах, тренажерних залах, майданчиків для ігор з м'ячем. До такого матеріалу відносять рулонне покриття з композитних матеріалів, купити яке в Україні вигідно можна на нашому сайті. За типом монтажу розрізняють модульні, стаціонарні, знімні матеріали. Рулонні і модульні користуються особливим попитом, оскільки їх ціна на рівні з експлуатаційними характеристиками невисока. В їх основі гранули з каучуку або поліуретану. Вони зручні і практичні у всіх аспектах.
     В якості покриття для спортивного майданчика по типу класичного залу використовують ПВХ-матеріали. Вони пружні, тверді, мають захисний шар, які застерігає від деформацій. Спортсмен відчуває комфорт під час занять завдяки належному зчепленню взуття з підлогою.

Покриття для спортзалу: купити з вигодою якісний товар

     Якщо говорити про монолітному покритті, ціна якого залежить від певних чинників, то тут актуальним стає наливний метод. У його складі поліуретан, який за своїми характеристиками еластичний і стійкий до впливу вологи. Дуже добре підходить для великих по квадратурі спортивних залів. Щоб здійснити настил такого покриття без швів, необхідно попередньо ретельно вирівняти підставу. Інтернет-магазин «Сітіпаркінг» пропонує кращий асортимент в Україні.

     Якщо ви робите ставку на довгий термін служби підлоги і на легкість монтажу, тоді, безумовно, варто звернути увагу на гумові рулонні підстави. Але нерідкі випадки, коли купують нейлонові (килимові) матеріали. Зовні вони дуже схожі зі звичайним лінолеумом, але мають пружний набивної ворс. Така підлога завжди теплий. Під час настилу легко стикувати шви і отримувати цілісне полотно без швів. Догляд за такою підставою зводиться до регулярному прибиранню за допомогою миючої машини.