string(2) "uk"

Дитячі вуличні батути

Сортувати:
На сторінці:
Вуличний батут Круг

Розміри, см: Ш:160 В:0 Д:160 31 950 грн.
Вуличний батут Квадрат

Розміри, см: Ш:180 В:0 Д:180 51 450 грн.
Батут чотирьохсекційний з дахом...

Розміри, см: Ш:600 В:300 Д:500 205 465 грн.

Купити дитячий батут вигідно!

     Серед всіляких атракціонів батут із захисною сіткою найбільш популярний серед звичайних сімей та комерційних організацій. Це виріб має підвищену зносостійкість.

     Батут для будинку міцний, стійкий і компактний, він добре зміцнює м'язи, тому користується попитом серед молоді для заняття фітнесом. Стрибки - дієвий спосіб кардиотренировок. Заняття протягом 5 хвилин сприяють спалюванню калорій, ідентичним пробіжці близько півгодини. Стрибун, який можна придбати в Києві, доставляє масу веселощів і позитивної енергії.

Батут для дітей: важливі аспекти 

     Вироби із захисною сіткою підходять для житлових приміщень і вулиці. Вони містять м'яку захист на ніжках і пружинах, а також на сітці з метою безпеки фіксується застібкою. Грамотно підібраний спортивний снаряд сприяє зміцненню організму і імунітету, заряду енергією, поліпшення координації рухів, розвитку витривалості, зміцненню серцево-судинної системи. При виборі важливо звернути увагу на матеріал рами. Хороший варіант - труби з металу, які не схильні до корозії (дуже важливо за умови експлуатації на свіжому повітрі).

     Від кількості пружин залежить міцність виробу: чим їх більше, тим міцніше. Однак стрибкові ефект може бути трохи знижений. Полотно для пристосування виготовляють міцним, пошиття відрізняється високою якістю, що виключає можливість розриву. Інтернет-магазин CityParking, який пропонує послуги в Одесі та за її межами, реалізує продукцію, що відповідає всім стандартам. Якщо вас цікавить ціна виробів, додаткові технічні особливості, умови співпраці, телефонуйте нам в будь-який час. Ми здійснюємо доставку по всій Україні зручним для клієнта способом.