string(2) "uk"

Вуличні тренажери для інвалідів

У цій категорії немає товарів.


Тренажери для інвалідів і реабілітаційне обладнання для ігрових майданчиків

Радість завзятого дозвілля на дитячому ігровому майданчику для діток з обмеженими можливостями можна подарувати за допомогою спеціального реабілітаційного обладнання. Малюкам із захворюваннями опорно-рухового апарату особливо необхідна фізична активність, тому наша компанія пропонує купити ігрову та реабілітаційне обладнання за доступною ціною.

     Крім оздоровчого ефекту комплекси сприяють розвитку комунікативних навичок та толерантного ставлення співгромадян до інвалідів. Для батьків дітей-інвалідів ігрові майданчики такого плану спрощують процес виховання і дарують можливість більше часу проводити на свіжому повітрі. Демократична ціна дозволяє купити обладнання і організувати ігрову зону в будь-якому дворі.

Особливості майданчиків для дітей-інвалидів

Ігровий комплекс привертає увагу кожної дитини, оскільки він яскравий і барвистий. Наявність допоміжних перил і пандусів для візочників забезпечують належний рівень безпеки, тому діти-інваліди можуть відчувати себе цілком надійно.

     Всі елементи продумані в деталях, нестандартні форми спортивних та ігрових елементів розраховані для дозвілля інвалідів. Реабілітаційна майданчик в нашому виконанні - це комфортні умови для різнобічного розвитку дітей-інвалідів.

Де купити реабілітаційних майданчик?     

Малюків з обмеженими можливостями необхідно долучати до спорту та активного відпочинку, а для цього варто обладнати спеціалізований комплекс. Ігри на майданчиках вчать взаємодіяти і розвиватися у фізичному плані. Для того щоб купити обладнання для інвалідів за лояльною ціною, досить зв'язатися з представниками нашої компанії. У нашому каталозі можна знайти цілі модулі і окремі елементи для ігрових просторів. Подаруйте дітям-інвалідам надію на повноцінний відпочинок на свіжому повітрі і радість спілкування з однолітками!