string(2) "uk"

Тренажери вуличні

Сортувати:
На сторінці:
Турнік для нижнього пресу

Розміри, см: Ш:45 В:170 Д:80 6 288 грн.
Тренажер Талія

Розміри, см: Ш:140 В:140 Д:140 10 368 грн.
Тренажер Твістер

Розміри, см: Ш:63 В:115 Д:100 7 788 грн.
Тренажер Талія-Твістер

Розміри, см: Ш:53 В:124 Д:104 8 808 грн.
Тренажер Повітряний ходок

Розміри, см: Ш:120 В:120 Д:120 15 768 грн.
Тренажер Повітряне обертання...

Розміри, см: Ш:100 В:120 Д:100 14 868 грн.
Тренажер Орбітрек

Розміри, см: Ш:74 В:170 Д:115 15 888 грн.
Тренажер Жим сидя від грудей

Розміри, см: Ш:158 В:116 Д:210 26 028 грн.

Вуличні спортивні тренажери розраховані не тільки на професійні заняття, але і для підтримки організму в належній формі. Активні і регулярні фізичні навантаження - це запорука здоров'я і витривалості, тому вуличні тренажери на майданчиках користуються попитом серед підлітків і молоді.

     Як правило, подібні установки розміщують у дворах, на стадіонах навчальних закладів. Сьогодні ж намічається тенденція в Україні, коли бажають купити тренажери для приватного користування, щоб встановити їх у дворі власного будинку. З урахуванням того, що для багатьох малорухливий спосіб життя є постійним, то фізична активність протягом півгодини здатна відновити м'язові затиски. Заняття на свіжому повітрі сприяють поліпшенню загального стану, живлять мозок киснем, в той час як скорочуються м'язи. Купити вуличні тренажери - значить дати старт позитивним змінам в стані здоров'я.

Вуличні тренажери: Актуальне обладнання за доступними цінами в Україйні  

Зовнішній вигляд сучасних установок радує привабливим дизайном і прекрасними експлуатаційними характеристиками. При грамотних тренуваннях можна досягти чудових результатів (не гірше, ніж в спеціалізованому клубі). Для тих, хто бажає досягти максимально ефективних навантажень, рекомендується купити еспандер (або подібну еластичну стрічку).

     Широкий асортимент підібраний таким чином, щоб кожен клієнт зміг придбати саме те обладнання, яке підходить за вартістю, габаритам і дизайну. При чому, ми пропонуємо не тільки тренажери для дорослих, а й спортивні модулі для дітей. Тому долучати дітей до фіз. навантажень стає набагато простіше, адже барвисті забарвлення привертають увагу бешкетних дітлахів.

     Всі модулі виготовлені з високоміцних сертифікованих матеріалів. Завдяки піскоструминної обробці і покриттю антикорозійним складом метал стійкий до факторів навколишнього середовища і атмосферних опадів.

     У нас можна замовити монтаж обладнання під ключ, а також отримати професійні консультації. Довіривши нам облаштування ігрових і спортивних майданчиків або прибудинкової території, ви гарантовано отримуєте якісні та безпечні установки. Каталог налічує десятки моделей тренажерів для зміцнення груп м'язів рук, грудей, спини, ніг. Якщо ви плануєте обладнання цілого дитячого комплексу, можете комбінувати кілька установок. У будь-якому випадку наша компанія подбає про належне сервісі і дасть компетентні відповіді на хвилюючі питання. Бажаєте купити вуличні тренажери за адекватною ціною відмінної якості? Тоді зв'язуйтеся з нашими менеджерами. Вони детально розкажуть про кожну модель і ознайомлять з вигідними пропозиціями.